Svět plážového volejbalu

Dnes si na našem hřišti zahrálo 281 hráčů, z toho 16 je stále ve hře.

Kolocová se Slukovou dominují skupině A

22. 5. 2014, autor: Ben

Je za námi první hrací den. Každý tým má za sebou odehrané dva zápasy. Nejlépe si vedly naše jedničky Kristýna Kolocová a Markéta Sluková. Ve svých zápasech vždy vyhrály. První zápas byl z České strany malinko nervózní, ale v druhém setu již české beachvolejbalistky dominovaly. Těmito dvěma výhrami si zabezpečily první příčku ve skupině A. Zítra ve 12:00 nastoupí k poslednímu zápasu proti dvojici z Thajska Radarong-Udomchavee.

slukova-nahled

hermanova-nahled Martina Bonnerová a Bára Hermanová ve dvou zápasech mají zatím vyrovnanou bilanci jedna výhra a jedna prohra. Pokaždé naše hráčky vstoupily do zápasu fantasticky a první set vždy vyhrály. Druhý set pak byl vždy daleko horší. Vždy tak naše hráčky musely jít do setu třetího. V prvním zápase se jim bohužel nepodařilo zvítězit, ale v zápase číslo 2 již ano. Po dvou odehraných zápasech jsou tak na druhém místě.

under-armour-rk-01

Zbylé dva české týmy pak zaznamenaly na svém kontě dvě porážky a v zítřejších zápasech se budou prát o postup ze skupiny. Proto určitě přijďte fandit a podpořit naše týmy.