Svět plážového volejbalu

Dnes si na našem hřišti zahrálo 64 hráčů, z toho 6 je stále ve hře.

Nakládalová s Vorlovou postupují do hlavní soutěže

21. 5. 2014, autor: Ben

Dnes se v Praze rozběhlo FIVB Prague Open 2014. Od 10:00 začaly kvalifikační boje o hlavní soutěž, která začíná již zítra. V této kvalifikaci jsme měli tři týmy. Z těchto třech týmů se podařilo postoupit do hlavní soutěže pouze jednomu. Míša Vorlová a Šárka Nakládalová nastoupily jako první tým již v 10 hodin ráno. Jejich soupeřkami byly holandské hráčky Lauri Luijken a Jolien Sinnema. Tyto soupeřky porazily jasně ve dvou setech 21:12 a 21:12.

nakladalova-vorlova-nahled

Ve druhém kole na Šárku s Míšou čekaly mladé Číňanky Yuanyuan WANG (19) a Yuanyuan Ma (23). První set byl hodně vyrovnaný až do samého konce. Naše hráčky urvaly první set poměrem 26:24. Ve druhém setu Šárka Nakládalová doslova řádila na síti a české duo získalo druhou sadu 21:16. Vyhrály tak 2:0 na sety a zítra se čeští diváci budou moci těšit na 4 týmy v hlavní soutěži.

under-armour-rk-01

tresnakova-galova-nahled Eliška Gálová s Hanou Třešňákovou skončily v prvním kole, kdy se jim nepodařilo přejít přes norský pár Solvoll-Lunde. Obsadily tak 41. pozici. Karolína Řeháčková se Soňou Novákovou skončily o kolo později, kdy je porazil litevský pár ve dvou setech. Obsadily tak 33. příčku a pouze jedna výhra je dělila od postupu do hlavní soutěže.