Svět plážového volejbalu

Dnes si na našem hřišti zahrálo 333 hráčů, z toho 15 je stále ve hře.

Bonnerová s Hermanovou místo 9.

11. 5. 2014, autor: Ben

Posledním týmem, který byl ještě v turnaji v Mexiku, byla Martina Bonnerová s Bárou Hermanovou. Ty měly včera před sebou zápas prvního kola, když ve skupině obsadily 3. příčku. Jejich soupeřkami byly  Ayumi Kusano a Sakurako Fujii. Pro náš tým to byl v celku lehký zápas proti páru z Japonska, který byl nasazen do turnaje jako číslo 26. Naše hráčky první set jasně vyhrály 21:12. V druhém setu Martina s Bárou dovolily o jeden bod více a vyhrály tak 21:13. Celý zápas skončil 2:0 na sety pro náš pár. Tato výhra znamenala postup do druhého kola, kde již čekala dvojice z Brazílie Agatha Bednarczuk a Barbara Seixas De Freitas.

agatha-bednarczuk-hermanova-nahled

Zápas druhého kola proti sobě nastoupily Bonnerová/Hermanová vs. Agatha/Seixas. Favoritem tohoto zápasu byly brazilské hráčky, které byly nasazené dvojky celého turnaje. Již první set potvrdil papírové předpoklady a brazilské duo vyhrálo první set 21:14. Druhý set skončil stejným bodovým skóre jako set první. Bohužel v neprospěch českého týmu. Brazilky tak vyhrály 2:0. Český tým se loučí s turnajem v Mexiku na krásném 9. místě, za které dostaly 240 bodů a price money 2 000 USD.