Svět plážového volejbalu

Dnes si na našem hřišti zahrálo 256 hráčů, z toho 18 je stále ve hře.

Jednoduchý postup ze skupiny pro favorita

24. 4. 2014, autor: Ben

Ricardo Alex Costa Santos a jeho partner Álvaro Morais Filho jsou favority a nasazenou jedničkou v turnaji ve Fuzhou. Proto byli nasazeni do skupiny A, kterou jasně vyhráli se třemi vítěznými zápasy. Nebylo by na tom nic divného, ale ač má brazilský tým na svém kontě tři výhry, tak dohrál pouze jeden zápas. Jediný dohraný zápas má s nasazeným týmem číslo 32 De J Santos-Santos Pereira z Kataru. Znovu se potvrdilo, že je mužská kategorie velmi vyrovnaná a podcenit některého ze soupeřů se může velmi vymstíti.

ricardo-nahledPrvní set nečekaně vyhrál Tiago De J Santos a Jefferson Santos Pereira z Kataru poměrem 22:20. Druhý set již byl v roli Ricarda a Alvara Filha, kteří dovolili katarskému týmu pouze čtrnáct bodů. Třetí set nakonec získala brazilská dvojce poměrem 15:10. Tento zápas byl ten první a poslední, který Ricardo a Filho ve skupině odehráli. Další dva zápasy vždy získali kvůli zranění protihráče.