Svět plážového volejbalu

Dnes si na našem hřišti zahrálo 704 hráčů, z toho 17 je stále ve hře.

Tichý s Davidem postupují do hlavní soutěže

16. 1. 2014, autor: Ben

Dnešní den začala kvalifikace do hlavní soutěže v ruské Anapě. V 9 ráno Martin Tichý s Martinem Davidem nastoupili ke svému kvalifikačnímu zápasu proti ukrajinské dvojici Vladyslav Iemelianchyk a Denys Denysenko. Ač naše dvojice byla nasazena jako číslo 9, zatímco ukrajinské duo číslo 8, na hříšti to bylo úplně opačně. První set naši vyhráli 21:14. Druhý set byl více vyrovnaný, ale i tak naši reprezentanti získali tento set ve svůj prospěch v poměru 21:18. Po 34 minutách se tak mohli naši radovat z vítězství 2:0 na sety a postupu do hlavní soutěže.

tichy-david-nahled

Naše ženské týmy jsou přímo v hlavní soutěži a tak dnešní den měly volno. Například Diana Žolnerříková a Martinou Jakubšovou navštívily město a přitom nakrmily kačeny. Video jak krmí Martina kačeny najdete zde.