Svět plážového volejbalu

Dnes si na našem hřišti zahrálo 333 hráčů, z toho 14 je stále ve hře.

Kubala s Dumkem budou hrát o 3. místo

14. 12. 2013, autor: Ben

Poté co Přemysl Kubala a Jan Dumek ovládli skupinu A, nastoupili dnes v 6 ráno místního času do 2. kola. Zde proti nim stála turecká dvojice Sekerci a Giginoglu, kterou naši porazili jasně 2:0 po setech 21:15 a 21:15. Ve třetím kole na ně čekal Thiago Santos Barbosa s Oscarem Brandão z Brazílie, kteří také podlehli českému páru 2:0 po setech 21:19 a 21:18. Toto vítězství je posunulo mezi čtyři nejlepší týmy v Durbanu a šanci hrát o stupně vítězů.

dumek-kubala-nahled

V semifinále proti nim nastoupili Lotyši Plavins a Solovejs, kteří jsou v turnaji jako čtrnáctý nasazený pár. První set byl hodně vyrovnaný, ale koncovka vyzněla lépe pro Plavinse s Solovejsem, kteří vyhráli 21:18. Druhý set měli Lotyši malinko navrch. Druhý set získává Lotyšsko v poměru 21:14 a vyhrává celý zápas 2:0. Naši reprezentanti se tak utkají od 14:20 místního času (13:20 našeho) o 3. místo s horším z dvojice Smedins/Samoilovs nebo Pedro/Bruno.