Svět plážového volejbalu

Dnes si na našem hřišti zahrálo 333 hráčů, z toho 16 je stále ve hře.

Kolocová se Slukovou řádí v Sao Paulu

11. 10. 2013, autor: Ben

Po třech odehraných zápasech ve skupině, Markéta s Kristýnou mají plný počet bodů a jsou tak ve skupině C na prvním místě. Zajistily si tak postup do 2. kola. Naše hráčky jsou ve výborné formě, i přes zdravotní komplikace Markéty Slukové. V prvním zápase ve skupině porazily ruský pár Ukolova/Prokopeva jasně ve dvou setech 21:10 a 21:13. Druhý zápas proti nasazené třicítce z Kolumbie byl velmi podobný, stejně jako zápas s ruským párem. Naše hráčky zvítězily 2:0 na sety. Třetí zápas proti Barbaře a Lilianě z Brazílie musel rozhodnout až třetí set, který ukořistily naše hráčky ve svůj prospěch poměrem 15:13.

kolocova-nahled

jan-dumek-nahled Záznam utkání Kolocová/Sluková vs. Lili/Seixas můžete najít zde.

Náš jediný zástupce v mužském turnaji Přemysl Kubala a Honza Dumek zaznamenal tři prohry a musí se s turnajem v Sao Paulo rozloučit. Končí na děleném 25. místě a z Brazílie si odváží 240 bodů a price money ve výši 2750 amerických dolarů. Zajímavostí je, že náš tým vždy byl na písku 37 minut.