Svět plážového volejbalu

Dnes si na našem hřišti zahrálo 643 hráčů, z toho 15 je stále ve hře.

Bonnerová s Hemanovou jsou mistryně ČR

31. 8. 2013, autor: Ben

Od pátku 30.8. se v Opavě hrálo mistrovství České republiky žen. Nasazenou jedničkou byla Martina Bonnerová a Bára Hermanová, z důvodů absence Kolocové se Slukovou ze zdravotních důvodů. Martina s Bárou jsou nyní ve velmi dobré formě, poté co ovládly Super Cup v Praze, došly do semifinále bez ztráty setu. Jejich soupeřkami byla Vorlová s Třešňákovou, které se snažily uštědřit první porážku nasazeným jedničkám. Bára s Martinou však prokázaly výbornou formu a vyhrály 2:0 na sety, po setech 21:13 a 21:16. Druhá semifinálová dvojice pak byly týmy z Brna Skalníková/Missottenová vs. Tobiášová/Nováková. První set ovládla dvojice Tobiášová s Novákovou 21:15. Ve druhém setu si Hanka s Patricií chtěly vybojovat možnost hrát třetí set, ale Tobiášova s Novákovou vyhrály i druhý set poměrem 21:18.

hermanova-06-nahled

Pak se v zápase o třetí místo proti sobě postavila Hana Skalníková s Patricií Missottenovou a Michaela Vorlová a její partnerka Hana Třešňáková. Zde již Skalníková s Missottenovou vybojovaly třetí set, kdy první set prohrály 17:21 a druhý vyhrály 21:18. Tie break byl hodně vyrovnaný, ale šťastnější byla dvojice Skalníková Missottenová, která vyhrála třetí set 15:12.

O první místo opět jako v Super Cupu bojovala Martina Bonnerová a Bára Hermanová, které prokazovaly po celý turnaj, že momentálně nemají v České republice konkurenci. Ve finále se to snažila změnit dvojice Dobiášová s Novákovou. Již první set potvrdil, že Tereza se Soňou to budou mít velmi těžké. Stav prvního setu 21:15 pro tým Bonnerová/Hermanová. Druhý set pak Martina Bonnerová s Bárou Hermanovou potvrdily svou formu, kdy vyhrály poměrem 21:8.