Svět plážového volejbalu

Dnes si na našem hřišti zahrálo 673 hráčů, z toho 19 je stále ve hře.

Velký úspěch pro Kiki a Maki v Berlíně

11. 8. 2013, autor: Ben

Kristýna Kolocová a Markéta Sluková v této sezóně byly na světovém okruhu nejvýše na 9. místě. Proto, když se včera probojovali do semifinále, to byl velký úspěch pro českou dvojici. Dnes tak měly na programu dva zápasy. První byl proti světové jedničce z Brazilie Talitě a Limě. První set byl z české strany velmi dobrý a v koncovce se štěstí přiklonilo na českou stranu. První set získaly naše volejbalistky poměrem 22:20. Druhý set poté Brazilky ukázaly, že jsou světové jedničky a ovládly druhy set 21:15. V tie breaku se naše hráčky snažily dosáhnout na vítězství a mít tak možnost zahrát si o první místo. Brazilské duo však prokázalo své postavená a třetí set získalo poměrem 15:8.

kolocova-slukova-nahled

V boji o třetí místo naše hráčky hrály s americkou dvojicí Fopma/Sweat, kterou již naše reprezentantky porazily ve skupině. První set byl hodně vyrovnaný, rozhodovalo se až v koncovce, kde první set získaly hráčky z USA. Markéta s Kristýnou se nechtěly dát tak lehce a chtěly svůj první postup mezi čtyři nejlepší proměnit v třetí místo. Druhý set získaly poměrem 21:17. Tie break se však nevyvíjel pro naše hráčky velmi dobře. Američanky na začátku bodově odskočily a tento rozdíl se Kolocové se Slukovou nepodařilo stáhnout a třetí set ztratily 12:15. Po čtyřiapadesáti minutách se Kristýna Kolocová a Markéta Sluková rozloučily s berlínským turnajem na čtvrtém místě.