Svět plážového volejbalu

Dnes si na našem hřišti zahrálo 64 hráčů, z toho 7 je stále ve hře.

Český tým téměř ovládl Slovensko

1. 8. 2013, autor: Ben

Jindřich Weiss a Martin David vybojovali o uplynulém víkendu druhé místo na největším slovenském turnaji, Elite Beach Tour v Bratislavě. Před nákupním centrem Eurovea se na ně přišlo podívat přes tisíc diváků. Ve finále prohráli s momentálně nejlepší slovenskou dvojicí Varga-Paták.

999691_10151574378988067_748278439_n-nahled Účastnila se kompletní slovenská špička plus švýcarští reprezentanti, kteří stejně jako naši reprezentanti startovali na divokou kartu. Turnaj byl perfektně zorganizovaný včetně mnoha doprovodných akcí. Přestože Martin byl limitován nataženými vazy v kotníku, dokázali se dostat až do nedělního finále. V něm byl napínavý první set, který skončil vysoko 31:29 ve prospěch soupeře. V druhém setu už diváci dohnali Vargu s Patákem k jasnému vítězství.