Svět plážového volejbalu

Dnes si na našem hřišti zahrálo 281 hráčů, z toho 15 je stále ve hře.

Kufa s Hadravou mají šanci ještě na medaili

11. 7. 2013, autor: Ben

Kromě Grand Slamu v Gstaadu a mistrovství světa do 19 let se také v ruské Kazani koná Universiáda, kde v beachvolejbalovém turnaji máme dva zástupce. V mužském turnaji je Robert Kufa a Jan Hadrava, kteří dnes jednou vyhráli a v druhém zápasu prohráli s německou dvojicí Dollinger/Schroeder. Tato prohra je poslala do opravného pavouka, kde se zítra utkají s ruskou dvojicí  Prokopyev/Bogatov o postup do dalších bojů.

kufa-nahled

kvapilova-rehackova-nahled Naše druhá dvojice, nyní v ženském turnaji Míša Kvapilova a Karolína Řeháčková, bojovala o postup do dalších bojů a možnost tak získat medaili. Boj to byl velmi dramatický, naše hráčky šly proti čínské dvojici HUANG Ying a XU Xiaoya. V prvním setu si naše hráčky vybojovaly náskok, který si uhájily až do konce setu a vyhrály tak 21:18. V druhém setu to bylo přesně obráceně a Číňanky získaly set pro sebe. Tie break byl hodně vyrovnaný až do stavu 7:8 pro Číňanky, které získaly náskok a ten naše hráčky nedokázaly stáhnout. Kvapilova s Řeháčkovou se tak loučí s letní Universiádou na 9. místě.