Svět plážového volejbalu

Dnes si na našem hřišti zahrálo 256 hráčů, z toho 17 je stále ve hře.

Bratrovražedný boj v Haagu!

13. 6. 2013, autor: Ben

Velký souboj o postup do vyřazovacích bojů dnes svedly Patricie Missottenová s Hanou Skalníkovou proti Natálii Dubovcové s Dominikou Nestarcovou. Oba týmy se velmi dobře znají, jelikož oba týmy trénují v Brně pod vedením Milana Džavoronoka. Hned první set byl hodně vyrovnaný a týmy se přetahovaly o každý bod. Skóre prvního setu se zastavilo až na čísle 25:23 ve prospěch Missottenové/Skalníkové. Druhý set měly české reprezentantky možnost rozhodnout, ale chybělo trošku štěstí a druhý set urvaly Slovenky ve svůj prospěch. Stav druhého setu 22:20. Výhra v druhém setu slovenské duo nakoplo a třetí set získalo také ve svůj prospěch v poměru 15:10. Výhrou 2:1 na sety si Natalie a Dominika zajistily třetí místo ve skupině a tak postup do vyřazovacích bojů.