Svět plážového volejbalu

Dnes si na našem hřišti zahrálo 410 hráčů, z toho 16 je stále ve hře.

21. místo pro Vorlovou s Řeháčkovou

31. 5. 2013, autor: Ben

Míša Vorlová a Karolína Řeháčková ve čtvrtek nastoupily do kvalifikačních bojů do hlavní soutěže v Badenu. Kvalifikace v Badenu je velmi neúprosná a z 21 týmu postoupí pouze 4 do prvního kola hlavní soutěže. Naše reprezentantky nastoupily k prvnímu zápasu proti rakouské dvojici Rimser-Swoboda. Tento zápas s přehledem vyhrály ve dvou setech vždy shodným výsledkem 21:15. Ve druhém kole se potkaly s Tanja Goricanec a Tanja Hüberli ze Švýcarska. Švýcarky vyhrály první set 21:16. Míša s Karolínou se nechtěly dát snadno, ale i v druhém setu prohrály poměrem 19:21 a s turnajem v Bádenu se tak loučí na děleném 21. místě.

rehackova-baden-nahled

V turnaji máme ještě jednu dvojici a to Martinu Bonnerovou a Báru Hermanovou, které mají za sebou první zápas. V prvním kole hlavní soutěže se postavily proti týmu z kvalifikace Dampney-Boulton z Anglie. Zápas byl hodně vyrovnaný a dospěl až do třetího setu, ve kterém Angličanky byly šťastnější. Pro Martinu a Báru turnaj ještě neskončil. Jdou do oprav, kde se potkají se slovenskou dvojicí Natálií Dubovcovou a Dominikou Nestarcovou.