Svět plážového volejbalu

Dnes si na našem hřišti zahrálo 53 hráčů, z toho 7 je stále ve hře.

Kiki a Maki opět ovládly skupinu

17. 7. 2014, autor: Ben

Kristýna Kolocová a Markéta Sluková opět potvrzují svojí výjimečnou formu v tomto roce. Na turnaji v Hague po třech vítězných zápasech jsou na prvním místě skupiny C. Toto místo jim zajištuje přímý postup do druhého kola. Další zápas je tak bude čekat zítra v odpoledních hodinách.

slukova-kolocova-nahled

Ve skupině C byl první soupeř Kiki a Maki domácí tým Braakman-Van der Vlist. Naše hráčky porazily domácí volejbalistky ve dvou setech 21:17 a 21:18. Ve druhém zápase proti naší dvojici nastoupily Ana Gallay a Georgina Klug z Argentiny, které jsou nyní v celkovém žebříčku na prvním místě. Velké bodové skóre v celkovém žebříčku mají především díky 14 odehraným turnajům, kde nasbíraly 3872 bodů. To však naše hráčky nebraly vůbec na zřetel a argentinské duo porazily 2:0 po setech 21:13 a 21:18.

under-armour-rk-01

kolocova-slukova-nahled Poslední zápas, který mohl hodně zamíchat s pořadím ve skupině C, byl proti Natalii Dubovcové a Dominice Nestarcové ze Slovenska. Pro naše hračky to byl zápas velmi náročný, především proto, že se se slovenským týmem velmi dobře znají. První set se Slovenkám podařilo vyhrát poměrem 26:24. Druhý set Slovenky začaly velmi dobře a české hráčky musely otáčet vývoj utkání. Při tom však uplatnily své zkušenosti a druhý set získaly ve svůj prospěch 21:17. Do třetího setu opět Dominika s Natalií vstoupily velmi dobře, ale díky dobrému skákanému podání od Markéty Slukové obrátily skóre ve svůj prospěch. Třetí set se zastavil na číslech 15:12 pro Českou republiku.