Svět plážového volejbalu

Dnes si na našem hřišti zahrálo 410 hráčů, z toho 15 je stále ve hře.

První místo pro Kiki a Maki

22. 6. 2014, autor: Ben

Je to doma! To je asi první, co se holkám honí hlavou. Po prvním místě v Praze před domácím publikem tak nyní o několik kilometrů dále získává Kristýna a Markéta opět první místo. Nyní je to první místo cennější, jelikož šlo o turnaj tipu Grand Slam. Nehledě na to, že na turnaji byla celá světová špička. Kiki a Maki tak dokázaly všem, že jsou světové hráčky!

kolocova-slukova-01-nahled under-armour-rk-01 kolocova-slukova-02-nahled Zápas proti brazilskému týmu se již od prvního setu vyvíjel ve prospěch českého týmu. České duo rozebralo brazilské volejbalisky, které doslova nevěděly, kde jim hlava stojí. Kolocová se Slukovou vyhrály první set 21:14. Druhý set Brazilky přidaly a od prvních míčů vedly. Toto vedení si udržely až do konce. Stav druhého setu 18:21. Musel rozhodnout třetí set, do kterého Markéta a Kristýna vlétly jako uragán a za stavu 5:1 pro náš tým si Brazilky musely vzít time-out. Po oddechovém čase se Brazilky sice zvedly a zlepšily hru, ale dnes to na Kiki a Maki nestačilo. Výbornou hrou si vybojovaly první místo na Grand Slamu v Berlíně. Holky děkujem!